Czynimy różnicę

Na Polskim rynku działa wiele firm zajmujących się doradztwem finansowym, każda z nich mieni się najlepszą i wyjątkową, a wiele z nich ma ambicje bycia największymi.

Model działania Capital Financial Group został zaczerpnięty i ugruntowany poprzez wieloletnie doświadczenia we współpracy z wieloma międzynarodowymi koncernami, jak i partnerami krajowymi. Na szczególną uwagę zasługuję tu Pramerica (część amerykańskiego Prudentiala, firma działająca od ponad 130 lat) oraz firma Analizy Online.

Model zakłada funkcjonowanie firmy w oparciu o profesjonalnych doradców.

Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom, ilekroć sprawdzają naszą ponadprzeciętną wiedzę w dziedzinie produktów i usług finansowych dostępnych na rynku.

Kluczowym elementem naszego sposobu działania jest określenie i zabezpieczenie potrzeb finansowych Klientów w różnych obszarach, a nie koncentrowanie się na jednym produkcie. Jest to możliwe dzięki całemu procesowi doradztwa, na który składa się klika elementów:

1. Dialog - Indywidualna Analiza Potrzeb Finansowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wnikliwy wgląd w sytuację i potrzeby finansowe Klienta z wyodrębnieniem celów i czasu ich realizacji. Analiza posiadanych produktów. Wreszcie uświadomienie zagrożeń, ale i możliwości wynikających z aktualnej sytuacji.

2. Niezależność - Prezentacja rozwiązań.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plan zawiera produkty, z których klient korzysta, a także nowe instrumenty podnoszące efektywność portfela.

3. Dobro klienta - Wdrożenie Planu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmowa, potwierdzenie dokonanych wyborów oraz wspólne wypełnienie wymaganych formularzy i wniosków oraz skompletowanie odpowiednich dokumentów.

4. Profesjonalizm - Serwis i obsługa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obszarze produktów inwestycyjno-oszczędnościowych gwarantujemy profesjonalny serwis www.pomocnikinwestora.pl.

 

Ze względu na wielopłaszczyznowość naszego doradztwa dbamy, aby Plan Bezpieczeństwa Finansowego Klienta zmieniał się wraz ze zmianami,
które zachodzą w jego życiu.