Kariera

To Doradcy tworzą Capital Financial Group, dlatego dążymy do tego, aby umożliwić im wszechstronny rozwój, zarówno w sferze umiejętności, jak i teoretycznej wiedzy. Wiemy także, jak ważna jest satysfakcja finansowa.

Doradca Capital Financial Group samodzielnie dokonuje wyboru ścieżki rozwoju zawodowego. Może to być droga kariery w kierunku zarządzania zespołem lub doskonalenia umiejętności w zakresie sprzedaży.

1. Wyróżniający się postawą oraz osiągnięciami Doradca awansuje na stanowisko Managera i zarządza własnym zespołem. Po spełnieniu określonych wymagań Manager może zarządzać własnym oddziałem lub biurem.

2. Najlepsi Doradcy Capital Financial Group mają pozycję Partnera i są uczestnikami kierunkowych szkoleń, które uprawniają ich do legitymowania się odpowiednimi certyfikatami.

Najlepszych Doradców znajdziesz w zakładce Inni i lepsi.

Wybór odpowiedniego kierunku rozwoju zależy wyłącznie od chęci, predyspozycji i determinacji każdego z naszych Doradców.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, masz pomysł na siebie i jesteś gotowy ciężko pracować, spotkamy się z Tobą i porozmawiamy o możliwościach naszej współpracy.

Napisz: rekrutacja@cfg.com.pl