Wybrane referencje


img-313114005-0001

„…doceniam zwłaszcza poziom opieki jaki Pani Małgosia i jej firma zapewnia moim finansom, poprzez przekazywanie cyklicznie informacji, dzięki którym moje pieniądze są bezpieczne i efektywnie pracują…”
Adam Szawłowski

Nycz-Witold---rekomendacja-dla-Dariusz-Dymek

„…Dzięki Panu Darkowi poznałem na czym polega profesjonalne doradztwo finansowe i wiem, że korzystam z rozwiązania, które jest dopasowane do moich potrzeb i możliwości…”
Witold Nycz

Torenc-Emil---rekomendacja-dla-Dariusz-Dymek

„…Jestem klientem firmy Capital Financial Group Sp. z o.o. i współpracuję z Panem Dariuszem Dymkiem od dłuższego czasu i jestem z tego bardzo zadowolony…”
Emil Torenc

Rekomendacje

„…W czerwcu 2013 roku uczestniczyłam w szkoleniu dotyczącym finansów prowadzonym przez Pana Marcina Kruszynę. Kontynuacją szkolenia były i są indywidualne spotkania…”
Halina Czaja

Rekomendacje 1

„…Najbardziej doceniam poziom opieki (serwis) jaki otrzymuję od mojego opiekuna pana Mariusza i Jego firmy w obszarze moich finansów…”
Przemysław Ginc

Scanned Document

„…Wierzę, że ta współpraca będzie trwała długo i będzie owocna ze względu na doświadczenie i wiedzę Pana Mariusza…”
Anna Olszyńska

referencje_001

„ …Serwis jaki otrzymałem od Capital Financial Group Sp. z o.o. po rozpoczęciu współpracy w pełni realizuje moje oczekiwania…”
Marcin Karaś

140331115439_0001

„…W dowód swojej wdzięczności chciałbym polecić osobę Pana Wojciecha Berezowskiego, współwłaściciela i Prezesa Zarządu spółki Capital Financial Group – wszystkim tym, którzy poszukują doradcy finansowego…”
Jarosław Pluta

Rekomendacja

„…Doradztwo firmy Capital Financial Group inwestowania w określone fundusze było trafne i zaowocowało ponadprzeciętnymi zyskami…”
Jerzy Engel
rekomendacja

„…Od 2008 roku aktywnie inwestuję własne środki korzystając z doradztwa Pana Marcina Kruszyny…”
Waldemar Brzeziński
Referencje

„…Na szczególną uwagę zasługuje serwis jaki otrzymałam. Czuję się rzetelnie i profesjonalnie obsługiwana. Pan Michał okazał się osobą słowną i dzięki regularnej pomocy czuję się bezpiecznie i pewnie w rozwiązaniach, które posiadam…”
Magdalena Siemińska
referencje2

„…Pan Daniel wykazał także dużo cierpliwości odpowiadając na dociekliwe pytania, rozwiewając wątpliwości oraz doradzając najkorzystniejsze rozwiązanie…”
Dariusz Kaźmierczak
referencje-DK

„…Najbardziej doceniam poziom opieki jaki Pan Daniel i jego firma zapewniają moim finansom.
Poprzez przekazywane cyklicznie informacje wiem, że moje pieniądze są bezpieczne i efektywnie pracują…”
Agnieszka Wanat
REFERENCJE-pde

„…Partnerstwo ‚Łódź dla Kobiet’, organizator I Łódzkiego Kongresu Kobiet zaprosiło do współpracy Powszechne Doradztwo Emerytalne. Kongres skupia kobiety o różnych poglądach…”
Łódzki Kongres Kobiet